CEO, spoluzakladatel skupiny Plus Projekt

Vzdělaní: MU Brno – Regionální rozvoj
Téměř 20 let v řídicích funkcích v oboru Uznávaný autor programů v oblastech veřejných zakázek a projektového řízení – první z nich vytvořil již v roce 2004.

kolar@plusprojekt.cz

„Pro rozvoj každé organizace je zásadní strategické myšlení. Potřebujete nadhled osobní znalosti a zkušeností s problémy stovek obcí či firem – to se v kurzu nenaučíte. Na to jsou potřeba roky praxe.“

  • Skupinu Plus Projekt založil v roce 2019, aby klientům mohl přinést skutečně kvalitní a prémiovou službu projektového řízení. Prostě Plus pro jejich projekty!
  • Do skupiny přináší téměř dvacetileté profesní zkušenosti s dotačním poradenstvím a řízením silné agentury.
  • Absolvoval studium Regionálního rozvoje na Masarykově univerzitě, řadu odborných a specializačních kurzů v projektovém řízení a veřejných zakázkách (např. smluvní standardní FIDIC).
  • V roce 2002 založil jednu z prvních poradenských agentur v ČR. Významně se podílel na úspěšném rozvoji všech divizí významných z pohledu projektového cyklu: dotačního oddělení, divize veřejných zakázek, v posledních letech i engineering. Pomohl ji přivést mezi největší poradenské agentury v ČR.
  • Je uznávaným autorem vzdělávacích programů v problematice veřejných zakázek a projektového řízení. První program vytvořil již v roce 2004.